fbpx

Komercijalista – dostavljač Prnjavor

Ovaj oglas je istekao
Auto in, oglasi za posao, konkursi

Autoservis Auto In otvoren je 2003. godine u Prnjavoru. Iskustvo, zadovoljni klijenti, konstantno ulaganje, kao i profesionalna nadogradnja su nam omogučili da i danas uspješno poslujemo. U našem autoservisu možete u potpupunosti održavati svoje vozilo ili vozni park.

Komercijalista - dostavljač Prnjavor

Opis posla:

  • Dostava za teritoriju gradova Banja Luka, Prnjavor i Derventa.

Potrebni uslovi:

  • Srednja stručna sprema,
  • vozačka dozvola B kategorije,
  • poželjno radno iskustvo na poslovima komercijaliste – dostavljača.

Prijave sa biografijom za posao Komercijalista – dostavljač Prnjavor dostavljati putem opcije “Prijavite se”

Kontakt telefon: 065 523 290

Broj izvrsilaca: 1

Datum isteka: 28.06.2020

Datum objave: 29.05.2020