fbpx

Komercijalista – HoReCa za teritoriju BiH

Bom Impeks, jedna od vodećih kompanija u BiH i regionu iz oblasti prerade i distribucije kafe, soli kao i distribucije naftnih derivata, zbog širenja poslovnih aktivnosti

Bom Impeks, jedna od vodećih kompanija u BiH i regionu iz oblasti prerade i distribucije kafe, distribucije soli kao i naftnih derivata zbog širenja poslovnih aktivnosti, oglašava slijedeće radno mjesto:

Komercijalista - HoReCa za teritoriju BiH

Opis poslova:

  • Predstavljanje brenda,
  • saradnja sa kupcima u HoReCa kanalima prodaje kao i za mala i srednja preduzeća,
  • pronalaženje i ugovaranje poslova sa novim kupcima,
  • planiranje prodaje, prodaja, postprodajne aktivnosti,
  • koordinacija prodajnih i marketiških aktivnosti,
  • organizacija i praćenje promotivnih aktivnosti,
  • rješavanje žalbi kupaca,
  • ostali poslovi i zadaci.

Uslovi:

  • Minimum SSS,
  • poželjno je radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima,
  • vozačka dozvola B kategorije,
  • prebivalište u Banjaluci,
  • odlično poznavanje rada na računaru, MS Office programi,
  • osnovni nivo poznavanja engleskog jezika.

Od kandidata očekujemo:

  • Sposobnost samostalnog rada i rada u timu,
  • izražajne organizacione sposobnosti,
  • komunikativnost,
  • osjećaj za odgovornost,
  • sposobnost prepoznavanja prilika na tržištu.

Nudimo:

  • Obuka za radno mjesto,
  • radno mjesto u uspješnom i stabilnom preduzeću,
  • dugoročan posao,
  • mogućnost profesionalnog razvoja.

Prijave sa biografijom za posao Komercijalista – HoReCa za teritoriju BiH  slati putem opcije “Prijavite se” ili na adresu: Bom Impeks doo, Jovana Bijelića bb, 78000 Banja Luka.

Broj izvrsilaca: 1

Datum isteka: 27.01.2020

Datum objave: 14.01.2020