Komercijalista Kotor Varoš, Čelinac, Banja Luka

Ovaj oglas je istekao

Privredno društvo Vitinka AD Zvornik, proizvođač prirodne mineralne i izvorske vode, raspisuje oglas za prijem u radni odnos na poziciji:

Opis radnog mjesta:

  • Sprovodi planove prodaje na teritoriji za koju je zadužen,
  • vrši prodaju proizvoda direktnim i indirektnim kupcima,
  • obilazi kupace po utvrđenoj rut karti na teritoriji za koju je zadužen,
  • obavlja i druge poslove po nalogu pretpostavljenog.

Opšti uslovi:

  • Srednja stručna sprema,
  • vozačka dozvola B kategorije,
  • dobro poznavanje rada na računaru u Windows okruženju i Microsoft Office paketa.

Druge važne kompetencije:

  • Planiranje i organizovanje,
  • timski rad,
  • usmjerenost ka rezultatu,
  • inicijativa,
  • komunikativnost,
  • fleksibilnost i
  • inovativnost i kreativnost.

Nudimo vam:

  • Mogućnost rada u velikoj domaćoj kompaniji,
  • stalni radni odnos i stimulativna primanja,
  • mogućnost napredovanja,
  • kontinuirano profesionalno usavršavanje i edukaciju,
  • rad u ugodnoj atmosferi.

Mjesto rada: Kotor Varoš – Čelinac – Banja Luka

Sve Vaše prijave sa CV-jem i popratnim pismom možete poslati putem opcije “Prijavite se”.

Broj izvrsilaca: 1

Datum isteka: 09.11.2018

Datum objave: 30.10.2018