Komercijalista na terenu Banja Luka, Bijeljina, Brčko

Ovaj oglas je istekao

Firma Eurosan d.o.o. Banja Luka , vodeći distributer sredstava za profesionalnu higijenu, zastupnik brendova „Kimberly Clark“, TORK, Diversey, 3M, TASKI, TTS, Donau Chem, kao i opreme za zaštitu na radu renomiranog proizvođača „DELTA PLUS“ raspisuje konkurs za sledeća radna mjesta:

Opis posla

  • Odlazak na edukaciju iz programa kojim se bavi firma u zemlju i inostranstvo,
  • prezentovanje i prodaja prodajnog asortimana pravnim licima (kupcima).

Uslovi:

  • VSS ili SSS,
  • poznavanje engleskog u govoru i pisanju,
  • poznavanje rada na računaru,
  • spremnost za rad u prodaji.

Nudimo:

  • Edukaciju u zemlji i inostranstvu iz navedene oblasti,
  • stimulativnu zaradu i bonuse za postignute rezultate,
  • rad u aktivnom okruženju.

Zainteresovani kandidati pozvati na telefon 051/456-652 ili poslati kraću biografiju putem opcije “Prijavite se”.

Nakon obavljenog pregleda pristiglih prijava kandidati koji budu odabrani za usmeni razgovor biće pozvani u prostorije preduzeća na razgovor.

Broj izvrsilaca: 3

Datum isteka: 29.03.2019

Datum objave: 28.02.2019