Komercijalista – savjetnik u prodaji fasadnih i izolacionih sistema Trn, Laktaši

Unicoop, konkursi za posao

Unicoop Trade, Laktaši se 27 godina bavi izgradnjom i uređenjem životnog prostora i doprinosi užitku topline doma za svoje kupce. Pažljivo biramo i opremamo prostor namještajem, rasvjetom, keramikom, sanitarijama, fasadama i ukrasnim detaljima koji oplemenjuju prostor. Kontinuirano unapređujemo i proširujemo naš tim marljivih i stručnih saradnika. Trenutno otvorene pozicije su:

Komercijalista - savjetnik u prodaji fasadnih i izolacionih sistema Trn, Laktaši

Opis posla:

  • Prodaja fasadnih i izolacionih materijala (Roefix, Knauf, TKK),
  • praćenje realizacije velikih investicionih projekata,
  • pregovori sa dobavljačima,
  • analiza tržišta i akvizicija novih kupaca.

Uslovi:

  • Srednja / Visoka stručna sprema,
  • iskustvo na istim ili sličnim poslovima minimum 2 godine,
  • razvijene pregovaračke i prodajne vještine,
  • poznavanje rada u MS Office-u,
  • pozitivan stav,
  • podrška i dobra saradnja sa kolegama,
  • orjentacija na zadovoljstvo kupca,
  • dobra lična organizovanost.

Unicoop Trade nudi:

  • Dugoročno zaposlenje u perspektivnoj privrednoj grani,
  • prijatno i podsticajno radno okruženje,
  • stimulativna i redovna primanja,
  • usavršavanje u poslu uz mogućnost unapređenja.

Ako ste zainteresovani za posao Komercijalista – savjetnik u prodaji fasadnih i izolacionih sistema Trn, Laktaši prijave možete slati putem opcije “Prijavite se”.
Kontaktiraćemo samo kandidate koji uđu u uži izbor, a podaci ostalih kandidata ostaće u našoj bazi potencijalnih kandidata za posao.

Pošaljite svoj CV, Biografiju ili sliku. Dozvljene ekstenzije fajlova su: pdf, doc, docx i jpg maximalne veličine 5MB

Broj izvrsilaca: 1

Datum isteka: 03.12.2020

Datum objave: 18.11.2020