Komercijalista za prodaju knjiga Banja Luka

Izdavačkoj kući "PI-PRESS" d.o.o. Banja Luka potreban:

Opis posla:

  • Redovne posjete kupcima na području djelovanja,
  • praćenje i rad na unapređenju rada sa postojećim kupcima,
  • identifikacija i privlačenje novih kupaca i novih poslovnih mogućnosti za prodaju knjiga,
  • praćenje aktivnosti konkurencije na tržištu,
  • davanje prijedloga za razvoj poslovanja s kupcima,
  • učešće u provođenju marketinških aktivnosti,
  • odgovornost za realizaciju plana prodaje,
  • redovno izvještavanje o obavljenim i planiranim aktivnostima.

Potrebni uslovi:

  • SSS,
  • vozačka dozvola “B” kategorije,
  • komunikativna, motivisana, dinamična i pozitivna osoba,
  • radno iskustvo nije potrebno.

Preduzeće nudi:

  • Rad na neodređeno vrijeme,
  • stimulativna zarada,
  • rad u izazovnom poslovnom okruženju.

Vaše biografije za posao Komercijalista za prodaju knjiga Banja Luka možete slati putem opcije “Prijavite se”.

Napomena: Kontaktirani će biti samo oni kandidati koji uđu u uži izbor!

Pošaljite svoj CV, Biografiju ili sliku. Dozvljene ekstenzije fajlova su: pdf, doc, docx i jpg maximalne veličine 5MB

Broj izvrsilaca: 3

Datum isteka: 05.06.2019

Datum objave: 06.05.2019