Komercijalista za regiju Doboj, Modriča, Šamac, Derventa i Brod

Ovaj oglas je istekao
Perutnina Ptuj, konkursi za posao

Kompanija Perutnina Ptuj BH d.o.o. Breza članica je međunarodne grupacije Perutnina Ptuj, najvećeg proizvođača mesa i prerađevina od mesa peradi u EU. Perutnina Ptuj je grupacija koja zapošljava više od 3.700 zaposlenih I radi sa 500 kooperanata, čije proizvode svakodnevno konzumira više od 2 miliona potrošača. Proizvodnja prirodnih, zdravih i ukusnih proizvoda, uz najviše standarde kvalitete, sljedivosti, sigurnosti i zaštite okoliša, naša je osnovna djelatnost. Trenutno smo u potrazi za kandidatom koji će se našem timu pridružiti na poziciji:

Uslov: Kandidati sa prebivalištem u Derventi ili Doboju.

Opis poslova i odgovornosti:

  • Vodi pregovore i ugovara sa kupcima prodaju proizvoda,
  • pribavljanje narudžbi,
  • davanje općih i posebnih informacija potencijalnim kupcima o svojim proizvodima,
  • bilježenje reakcije i zahtjeve kupaca,
  • određivanje količine i kvaliteta narudžbe kao i datuma isporuke,
  • vodi računa o naplati prodate robe,
  • planira prodaju za svaki mjesec i vodi računa o realizaciji plana.

Potrebne kvalifikacije i uslovi:

  • SSS društvenog smjera,
  • jedna godina radnog iskustva na istim ili sličnim poslovima,
  • dobro poznavanje rada u MS Office paketu,
  • razvijene pregovaračke i prodajne vještine,
  • vozačka dozvola B kategorije – aktivni vozač,
  • pozitivan stav,
  • podrška i dobra saradnja sa kolegama,
  • orjentacija na zadovoljstvo kupca,
  • dobra lična organizovanost.

Prijave za posao Komercijalista za regiju Doboj, Modriča, Šamac, Derventa i Brod možete slati putem opcije “Prijavite se”.

Broj izvrsilaca: 1

Datum isteka: 26.12.2020

Datum objave: 27.11.2020