fbpx

Komercijalista za regiju Srednja Bosna

Ovaj oglas je istekao
Agencija Spektar tražim posao

Agencija Spektar, agencija sa najdužim iskustvom u posredovanju pri zapošljavanju u BiH za Klijenta, trgovinsko preduzeće, traži izvršioca za radno mjesto:

Opis posla:

  • Realizuje plan prodaje kroz veleprodajne kanale,
  • pravovremeno dostavlja računovodstvu urednu svu dokumentaciju vezano za poslovanje veleprodaje,
  • uzimanje narudžbe,
  • prezentacija prodajnog asortimana i pronalaženje novih potencijalnih kupaca,
  • informisanje o konkurentnim proizvodima,
  • naplata potraživanja,
  • pronalaženje novih potencijalnih kupaca,
  • obilaženje konkurentskih kupaca,
  • prosljeđivanje narudžbe u TC logistika,
  • izvještavanje nadređenih.

Potrebni uslovi:

  • SSS/VŠS/VSS,
  • vozačka dozvola B kategorije – aktivan vozač,
  • radno iskustvo na istim poslovima u trajanju od minimalno 1 godine,
  • prednost kandidatima sa iskustvom u prodaji alata, mašina i uređaja (trimeri, kosilice, freze, pile, agregati, usisivači itd.),
  • dobro poznavanje MS Excel-a,
  • srednji nivo poznavanja engleskog jezika.

Preduzeće nudi:

  • Predviđen probni rad u trajanju od 30 dana,
  • automobil na korištenje u službene svrhe,
  • redovna primanja,
  • bonusi na realizaciju i ispunjenje prodajnih planova,
  • edukacija i mogućnost napredovanja.

Prijave sa biografijom za posao Komercijalista za regiju Srednja Bosna slati putem opcije “Prijavite se”.

Napomena: Kontaktirani će biti samo oni kandidati koji uđu u uži izbor!

Broj izvrsilaca: 1

Datum isteka: 25.02.2020

Datum objave: 11.02.2020