Komercijalista za teritoriju Hercegovine

Ovaj oglas je istekao

Agencija Spektar, agencija sa najdužim iskustvom u posredovanju pri zapošljavanju u BiH za Klijenta, trgovinsko preduzeće, traži izvršioca za radno mjesto:

Opis posla:

  • Održavanje i servisiranje postojeće mreže,
  • traženje i animiranje novih kupaca,
  • naplata potraživanja,
  • pregovaranje, ugovaranje,
  • pozicioniranje robe,
  • redovno izvještavanje nadređenih.

Potrebni uslovi:

  • Minimalno srednja stručna sprema,
  • vozačka dozvola B kategorije, aktivan vozač,
  • minimalno 2 godine iskustva na istim poslovima,
  • poželjno radno iskustvo u prodaji poljoprivredne robe i mehanizacije, alata, sjemena itd.,.

Preduzeće nudi:

  • Fiksna plata + bonus od ostvarene prodaje,
  • službeni automobil,
  • telefon, računar, dnevnice…

Sjedište kompanije je u Banjoj Luci, ali nije nužno da kandidat bude iz Banjaluke.

Prijave sa biografijom za posao Komercijalista na terenu Hercegovine slati putem opcije “Prijavite se”.

Napomena: Samo kandidati koji uđu u uži izbor biće kontaktirani.

Broj izvrsilaca: 1

Datum isteka: 03.04.2019

Datum objave: 26.03.2019