Komercijalista za vodomaterijal, kupatila, elektro i grijanje Prnjavor

Agencija Spektar tražim posao

Agencija Spektar, agencija sa najdužim iskustvom u posredovanju pri zapošljavanju u BiH za Klijenta traži izvršioca za radno mjesto:

Opis posla:

  • Nabavka i prodaja robe,
  • određivanje cjenovne politike,
  • stalni rad sa dobavljačima,
  • izrada mjesečnih izvještaja,
  • praćenje lagera i kupaca u veleprodaji i maloprodaji,
  • vođenje evidencije o porudžbinama i praćenje rokova isporuke.

Potrebni uslovi:

  • SSS/VŠS, VSS, poželjno ekonomskog smjera,
  • radno iskustvo na istim poslovima u trajanju od minimalno 2 godine,
  • dobro poznavanje MS Office-a.

Preduzeće nudi:

  • Dobre finansijske uslove,
  • kancelarijski posao,
  • organizovan prevoz za zaposlene iz Banjaluke.

Prijave sa biogrfijom za posao Komercijalista za vodomaterijal, kupatila, elektro i grijanje Prnjavor slati putem opcije “Prijavite se”.

Napomena: biće kontaktirani samo kandidati koji uđu u uži izbor.

Pošaljite svoj CV, Biografiju ili sliku. Dozvljene ekstenzije fajlova su: pdf, doc, docx i jpg maximalne veličine 5MB

Broj izvrsilaca: 1

Datum isteka: 19.09.2019

Datum objave: 10.09.2019