fbpx

Konobar/ica Orebić, Hrvatska

Ovaj oglas je istekao

Hotel Vila Julija raspisuje konkurs za radno mjesto:

Opis posla:

  • Vrši pripremne poslove za prijem gostiju,
  • vrši profesionalno prihvatanje gosta i prijem porudžbina,
  • uslužuje goste na ljubazan i profesionalan način,
  • ispostavlja račun i naplaćuje usluge.

Uslovi:

  • Minimalno poznavanje njemačkog jezika, poznavanje više jezika je prednost,
  • poznavanje osnovnog bontona koje priliči poslu konobara,
  • pristojnost i urednost.

Poslodavac nudi:

  • Obezbjeđenu radnu i boravišnu dozvolu,
  • besplatan smještaj i topli obrok,
  • neto platu u skladu sa sposobnostima i zalaganjem,
  • za kandidati sa kojim poslodavac bude zadovoljan, moguće je zaključenje ugovora za rad u hotelskim kapacitetima u Njemačkoj poslije sezone.

Prijave sa biografijom za posao Konobar/ica Orebić, Hrvatska, slati putem opcije “Prijavite se”.

Broj izvrsilaca: 3

Datum isteka: 08.05.2019

Datum objave: 09.04.2019