fbpx

Konstruktor Alucobond fasada Koper, Slovenija

Ovaj oglas je istekao
Agencija Spektar tražim posao

Agencija Spektar, agencija sa najdužim iskustvom u posredovanju pri zapošljavanju u BiH za Klijenta, traži izvršioca za radno mjesto:

Opis posla:

  • Poslovi konstruktora Alucobond fasada za proizvodnju Alu/PVC stolarije,

Potrebni uslovi:

  • Samostalnost u poslovima konstruisanja Alucobond fasada, odnosno PVC stolarije,
  • osoba fokusirana na detalje.

Preduzeće nudi:

  • Stalni posao,
  • obezbjeđivanje radne i boravišne dozvole, prijavu na nadležne fondove,
  • svaka druga subota radna,
  • dobre finansijske uslove.

Prijave na konkurs za Konstruktora Alucobond fasada Koper, Slovenija slati putem opcije “Prijavite se”.

Biće kontaktirani samo oni kandidati koji uđu u uži izbor.

Broj izvrsilaca: 2

Datum isteka: 26.07.2019

Datum objave: 11.06.2019