fbpx

Kuhar (m/ž) Orebić, Hrvatska

Ovaj oglas je istekao

Hotel Vila Julija raspisuje konkurs za radno mjesto:

Opis posla:

  • Rad po jelovniku restorana uglavnom a la carte, roštilj, ribe, pizze tave,
  • priprema i obrada namirnica.

Uslovi:

  • Iskustvo u pripremanju hrane,
  • radna disciplina, odgovornost, komunikativnost, spremnost na timski rad.

Poslodavac nudi:

  • Obezbjeđenu radnu i boravišnu dozvolu,
  • besplatan smještaj i topli obrok,
  • neto platu u skladu sa sposobnostima i zalaganjem,
  • za kandidati sa kojim poslodavac bude zadovoljan, moguće je zaključenje ugovora za rad u hotelskim kapacitetima u Njemačkoj poslije sezone.

Prijave sa biografijom za posao Kuhar (m/ž) Orebić, Hrvatska, slati putem opcije “Prijavite se”.

Broj izvrsilaca: 3

Datum isteka: 08.05.2019

Datum objave: 09.04.2019