Kuharski djelatnik u lancu fast casual restorana (m/ž) Zagreb

koykan, konkursi

Lanac fast casual restorana Koykan World Food pokrenut je prije 9 godina u blizini glavnog zagrebačkog trga. Trenutno poslujemo u Zagrebu kao gastro grupacija na tri lokacije (Koykan), s četvrtim restoranom u poslovnoj zgradi (Chill Kantina). Planovi grupacije su širenje na cijelu Hrvatsku i okolnu regiju (Minhen, Beč). Radi otvaranja novih restorana u Zagrebu u drugoj polovici ove godine tražimo više radnika koji bi se pridružili našem timu i pomogli u ekspanziji poslovanja.

Opis posla:

  • Priprema street food jela prema utvrđenim procesima i receptima,
  • održavanje čistoće i higijene prodajnog mjesta,
  • briga o kvaliteti namirnica i kontrola ispravnosti hrane,
  • organizacija zaliha i potrošne robe.

Uslovi:

  • Radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima,
  • brzina i spretnost u radu s hranom,
  • prilagodljivost timskom radu i kolegijalnost,
  • poznavanje funkcioniranja kuhinje street food restorana je prednost.

Šta nudimo:

  • Stimulativna zarada,
  • radna dozvola,
  • plaćeni smještaj i režije,
  • besplatni obrok,
  • ugovor na neodređeno,
  • plaćeni trening,
  • mogućnost napredovanja unutar firme.

Prijave za posao Kuharski djelatnik u lancu fast casual restorana (m/ž) Zagreb možete slati putem opcije “Prijavite se”.

To apply for this job please visit the following URL: http://davor.kovacek@planetsgroup.com →

Broj izvrsilaca: 1

Datum isteka: 18.08.2021

Datum objave: 19.07.2021