Kurir – spremačica Banja Luka

Agencija Spektar, agencija sa najdužim iskustvom u posredovanju pri zapošljavanju u BiH, za Klijenta traži izvršioca za radno mjesto:

Kurir - spremačica Banja Luka

Opis posla:

  • Održavanje staklenih i podnih površina,
  • održavanje sanitarnih prostorija,
  • povremeno čišćenje depoa i vanjskih prostorija,
  • dežuranje za vrijeme posebnih aktivnosti,
  • raznošenje pošte lično ili predaja na poštu.

Potrebni uslovi:

  • Srednja stručna sprema,
  • poželjno radno iskustvo na istim poslovima.

Preduzeće nudi:

  • Prijavu na nadležne fondove,
  • radno vrijeme 8 sati od ponedjeljka do petka.

Prijave sa biografijama za posao Kurir – spremačica Banja Luka slati putem opcije “Prijavite se” ili dostavite CV putem Vibera 065/200-444.

Napomena: biće kontaktirane samo one kandidatkinje koji uđu u uži izbor.

Broj izvrsilaca: 1

Datum isteka: 13.11.2018

Datum objave: 08.11.2018