fbpx

Kuvar/ica Plitvice Hrvatska

Agencija Spektar zapošljavanje uz posredovanje

Agencija Spektar, agencija sa najdužim iskustvom u posredovanju pri zapošljavanju u BiH, za Klijenta traži izvršioca za radno mjesto:

Opis posla:

  • Klasični kuvarski poslovi, ukupno 3-4 menija koja se vrte za goste pansiona.

Potrebni uslovi:

  • Ozbiljna i vrijedna žena,
  • motivisana za posao i učenje,
  • iskustvo u radu na istim poslovima je prednost, nije uslov.

Preduzeće nudi:

  • Početnu platu o 800 – 1000 Eur/a, mogućnost povećanja novčane naknade u zavisnosti od rezultata rada,
  • obezbjeđen smještaj i hranu,
  • radno vrijeme i odmori se usaglašavaju sa poslodavcem (mogućnost spajanja više slobodnih dana, u zamjenu za višednevni svakodnevni rad) .

Prijave za posao Kuvar/ica na Plitvicama, Hrvatska, slati putem opcije “Prijavite se”.

Napomena: Kontaktirani će biti samo oni kandidati koji uđu u uži izbor!

Pošaljite svoj CV, Biografiju ili sliku. Dozvljene ekstenzije fajlova su: pdf, doc, docx i jpg maximalne veličine 5MB

Broj izvrsilaca: 1

Datum isteka: ..

Datum objave: 24.04.2018