fbpx

Lakirer Aleksandrovac Laktaši

Agencija Spektar tražim posao

Agencija Spektar, agencija sa najdužim iskustvom u posredovanju pri zapošljavanju u BiH za Klijenta, internacionalnu proizvodnu kompaniju, traži izvršioca za radno mjesto:

Opis poslova:

  • Klasični lakirerski poslovi u proizvodnom preduzeću.

Potrebni uslovi:

  • Iskustvo u lakirerskim poslovima,
  • odgovorna osoba,
  • timski orijentisana.

Preduzeće nudi:

  • Radno vrijeme od 07 do 15 časova, neradna subota i nedjelja,
  • dobre finansijske uslove, početna plata od 850 KM,
  • plaćen prevoz i obezbijeđen topli obrok u preduzeću,
  • mogućnost stalnog zaposlenja.

Prijave sa biografijom na konkurs za posao Lakirer Aleksandrovac Laktaši slati putem opcije “Prijavite se” ili dostavite prijavu na Viber 065/200-444

Biće kontaktirani samo oni kandidati koji uđu u uži izbor.

Pošaljite svoj CV, Biografiju ili sliku. Dozvljene ekstenzije fajlova su: pdf, doc, docx i jpg maximalne veličine 5MB

Broj izvrsilaca: 1

Datum isteka: 04.07.2020

Datum objave: 24.06.2020