fbpx

Magacioner Trn, Laktaši

Agencija Spektar, agencija sa najdužim iskustvom u posredovanju pri zapošljavanju u BiH, za Klijenta, traži izvršioca za radno mjesto:

Opis posla:

  • Istovar i utovar robe,
  • slaganje robe u magacinu,
  • odgovornost za ispravnost robe i čistoću magacina.

Potrebni uslovi:

  • Minimum III stepen stručne spreme,
  • poželjno radno iskustvo u magacinu.

Nudimo Vam:

  • Ugovor o radu na neodređeno vrijeme sa probnim radom od mjesec dana,
  • radno vrijeme od 7-15.30, subota radna.

Prijave sa biografijom na konkurs Magacioner Trn, Laktaši slati putem opcije “Prijavite se”.

Napomena: Kontaktirani će biti samo oni kandidati koji uđu u uži izbor.

Broj izvrsilaca: 2

Datum isteka: 16.01.2019

Datum objave: 05.01.2019