Magistar farmacije (diplomirani farmaceut / ljekarnik) Zenica

Zeni lijek apoteka

ZU APOTEKA "ZENI-LIJEK" Zenica raspisuje konkurs za prijem u radni odnos na određeno vrijeme:

Opis poslova:

  • Organizovanje poslova u apoteci,
  • izdavanje lijekova na recept,
  • savjetovanje i preporučivanje terapije pacijentima,
  • izrada magistralnih pripravaka.

Uslovi za kandidate:

Obavezni:

  • Državljanstvo BIH,
  • VSS sprema (Diplomirani farmaceut-magistar farmacije),
  • položen stručni (državni) ispit,
  • licenca izdata od nadležne komore.

Dodatni:

  • Odlično vladanje MS Office paketom i radom na računaru,
  • dobre komunikacione i organizacione vještine,
  • samoinicijativnost, odgovornost, motiviranost, fleksibilnost,
  • spremnost na rad u timu,
  • poželjno poznavanje jednog ili više stranih jezika.

Nudimo:

  • Rad u certificiranoj apotekarskoj ustanovi koja je ujedno i najveća u Zeničko-dobojskom kantonu;
  • rad u dobro organizovanom i pozitivnom kolektivu;
  • kontinuirano educiranje i usavršavanje;
  • mogućnost napredovanja i stimulativnu naknadu za uloženi rad.

Prijava treba da sadrži:

  • Motivaciono/propratno pismo,
  • biografiju (CV) kandidata.

Ukoliko ispunjavate navedene uslove za posao Magistar farmacije (diplomirani farmaceut/ljekarnik) Zenica prijavite se putem opcije “Prijavite se” uz naznaku “Prijava na oglas za posao farmaceuta”. ZU Zeni-lijek zadržava pravo da kontaktira samo kadidate koji uđu u uži izbor.

Pošaljite svoj CV, Biografiju ili sliku. Dozvljene ekstenzije fajlova su: pdf, doc, docx i jpg maximalne veličine 5MB

Broj izvrsilaca: 3

Datum isteka: 06.06.2020

Datum objave: 07.05.2020