fbpx

Magistar farmacije Nova Topola

Novafarm apoteka raspisuje konkurs za prijem u radni odnos:

Opis posla:

  • Izdavanje lijekova na recept i bez recepta,
  • stručno savjetovanje pacijenata,
  • briga o kvalitetnoj nabavci u apoteci i narudžbama.

Uslovi:

  • VSS sprema (Diplomirani farmaceut-magistar farmacije),
  • položen stručni ispit,
  •  licenca izdata od nadležne komore,
  • odlično vladanje MS Office paketom i radom na računaru,
  • dobre komunikacione i organizacione vještine,
  • samoinicijativnost, snalažljivost, pouzdanost i odgovornost,
  • sposobnost prilagođavanja timskom radu.

Nudimo:

  • Rad u odličnoj atmosferi,
  • kontinuirano usavršavanje,
  • mogućnost napredovanja i sticanja novih znanja,
  • neto plata u iznosu  od 1400 KM.

Prijave za posao Magistar farmacije Gradiška možete poslati putem opcije “Prijavite se” ili kontaktirati  066/303-090 mr Vesna Novković.

Pošaljite svoj CV, Biografiju ili sliku. Dozvljene ekstenzije fajlova su: pdf, doc, docx i jpg maximalne veličine 5MB

Broj izvrsilaca: 1

Datum isteka: 13.05.2021

Datum objave: 14.04.2021