fbpx

Marketing asistent/marketing manager (m/ž) Banja Luka

Ovaj oglas je istekao
Agencija Spektar tražim posao

Agencija Spektar, agencija sa najdužim iskustvom u posredovanju pri zapošljavanju u BiH, za Klijenta, trgovački lanac, traži izvršioca za radno mjesto:

Opis posla:

  • Učestvovanje u kreiranju baza kupaca preko online shop-a,
  • Prodaja artikala preko sopstvenog online shop-a,
  • učestvovanje u kreiranju mailing baza i flayera koji bi se dostavljali elektronskim putem,
  • ugovaranje detalja s brzim poštama oko isporuke robe,
  • ugovaranje s raznim servisima oko elektronskog naplaćivanja robe ili usluge putem kreditnih/debitnih kartica.
  • fokus na društvene mreže, pisanje tekstova, kreiranje promo materijala,
  • brendiranje i učestvovanje u marketing aktivnostima koje vode ka izradi 3 moderna korporativna web sajta u BiH i jedan u Sloveniji.

Uslovi:

  • VSS,
  • smisao za timski rad,
  • iskustvo u oblasti marketinga,
  • sposobnost samostalnog donošenja važnih odluka,
  • komunikativnost, organizovanost, dinamičnost i snalažljivost,
  • sposobnost obavljanja više poslova u isto vrijeme,
  • spremnost na stalno usavršavanje,
  • vještine prezentacije, liderstva,
  • iskustvo sa kreiranjem kampanja na platformama za oglašavanje (google, facebook, instagram..)
  • znanje engleskog jezika, rada na računaru.

Nudimo:

  • Odgovoran posao,
  • rad u stabilnoj i respektabilnoj kompaniji,
  • dobre finansijske uslove,
  • mogućnost profesionalnog usavršavanja.

Prijave sa biografijom za posao Marketing assistent/marketing manager m/ž Banja Luka  slati putem opcije “Prijavite se”, odnosno više informacija na tel.: 051/ 321 930.

Broj izvrsilaca: 1

Datum isteka: 25.06.2019

Datum objave: 05.06.2019