fbpx

Marketing menadžer Banja Luka

ATV je kuća u kojoj će uvijek biti mjesta za talentovane ljude i nove ideje

Alternativna televizija traži

Opis posla:

  • Prodaja usluga ATV-a krajnjim korisnicima,
  • održavanje odnosa sa postojećim, potraga za novim klijentima,
  • pomoć klijentima prilikom odabira vrste usluge, reklame.

Potrebni uslovi:

  • Poželjno iskustvo na istim ili sličnim poslovima u prodaji,
  • izražene komunikativne vještine,
  • dobar osjećaj za procjenu potreba klijenata,
  • samopouzdanje i spremnost na stalno usavršavanje.

Preduzeće nudi:

  • Stalni posao sa predviđenim probnim radom,
  • dobre finansijske uslove, fiksna plata plus bonus na učinak.

Prijave sa biografijom za posao Marketing menadžer Banja Luka  slati putem opcije “Prijavite se”.

Napomena: biće kontaktirani samo oni kandidati koji uđu u uži izbor.

Broj izvrsilaca: 1

Datum isteka: 15.04.2019

Datum objave: 03.04.2019