fbpx

Marketing menadžer Trn, Laktaši

Agencija Spektar tražim posao

Agencija Spektar, agencija sa najdužim iskustvom u posredovanju pri zapošljavanju u BiH za Klijenta, trgovinsko preduzeće,traži izvršioca za radno mjesto:

Opis posla:

  • Rad sa internacionalnim brendovima robe široke potrošnje i kozmetike,
  • osmišljavanje i upravljanje digitalnim marketingom na društvenim medijima.

Potrebni uslovi:

  • Iskustvo u radu sa digitalnim medijima,
  • iskustvo u kreiranju i sprovođenju digitalne/online marketinških kampanja u bilo kojoj branši,
  • poznavanje Photo Shop-a,
  • poželjno poznavanje trzišta i komunikacije kroz socijalne mreže (npr. monitoring, analitika, praćanje rezultata, izrada ciljeva itd.),
  • poznavanje engleskog jezika, minimalno B2 nivo, poznavanje slovenačkog jezika prednost, nije uslov,
  • samostalnost u radu,
  • sposobnost timskog rada.

Preduzeće nudi:

  • Odgovornu i dinamičnu poziciju,
  • dobre uslove rada,
  • ugovor na neodređeno vrijeme.

Prijave sa biografijom  za posao Marketing menadžer Trn, Laktaši slati putem opcije “Prijavite se”.

Napomena: Kontaktirani će biti samo oni kandidati koji uđu u uži izbor!

Pošaljite svoj CV, Biografiju ili sliku. Dozvljene ekstenzije fajlova su: pdf, doc, docx i jpg maximalne veličine 5MB

Broj izvrsilaca: 1

Datum isteka: 19.07.2020

Datum objave: 30.06.2020