Marketing specijalista i grafički dizajner Trn, Laktaši

Agencija Spektar, agencija sa najdužim iskustvom u posredovanju pri zapošljavanju u BiH, za Klijenta, traži izvršioca za radno mjesto:

Opis posla:

  • Grafički dizajn,
  • digitalni marketing,
  • učešće u izradi marketing strategija,
  • kreiranje i vođenje online kampanja,
  • vizuelni identitet i brendiranje.

Potrebni uslovi:

  • Iskustvo u poslovima marketinga i grafičkog dizajna,
  • poznavanje engleskog jezika na B2 nivou,
  • vozačka dozvola B kategorije,
  • dobre komunikacijske i prezentacijekse vještine,
  • inovativnost i kreativnost.

Prijave sa biografijama za posao Marketing specijalista i grafički dizajner Trn, Laktaši slati putem opcije “Prijavite se”.

Biće kontaktirani samo oni kandidati koji uđu u uži izbor.

Pošaljite svoj CV, Biografiju ili sliku. Dozvljene ekstenzije fajlova su: pdf, doc, docx i jpg maximalne veličine 5MB

Broj izvrsilaca: 1

Datum isteka: 19.11.2018

Datum objave: 05.11.2018