fbpx

Mašinski inženjer Banja Luka

SHP CELEX

Vrijedni ste i ambiciozni?! Želite steći dragocjeno iskustvo u radu?! Tražite tim koji će Vam pružiti mogućnost da učite i kontinuirano napredujete?!  Prijavite se naš konkurs:

Opis posla:

  • Odgovara za izvršavanje sedmičnog i dnevnog plana proizvodnje,
  • vodi računa o ispravnosti evidentiranja prisustva radnika na poslu, kvarova, zastoja u sistemu i računarima na mašinama na svim linijama,
  • odgovoran je za poštivanje internih naloga, propisa i smjernica za proizvodnju papira,
  • odgovoran za realizaciju radnih naloga, učinaka i vremenskog iskorištenja na svim linijama u „PHPr“,
  • prema potrebi  i rasporedu rukovodioca u slučaju vanrednih aktivnosti vodi smjenu.

Od Vas očekujemo:

  • Samoinicijativnost i samostalnost u radu,
  • razvijene komunikacijske vještine i dinamičnost,
  • savjesnost, pedantnost i dobru organizaciju,
  • spremnost na učenje i na rad pod pritiskom sa definisanim zakonskim i grupacijskim rokovima.

Potrebna znanja i vještine:

  • Diplomirani mašinski inženjer,
  • radno iskustvo u proizvodnji u trajanju od minimalno 1 godine,
  • pozvananje ISO standardizacije i IFS,
  • odlično poznavanje rada na računaru (MS Office),
  • odlično poznavanje engleskog jezika.

Očekuje Vas:

  • Edukacija i uvođenje u zanimljiv posao,
  • rad u dinamičnom timu,
  • prijatna radna atmosfera,
  • mogućnost kontinuiranog razvoja.

Prijaviti se možete dostavljanjem Vašeg CV-a za posao Mašinski inženjer Banja Luka putem opcije “Prijavite se”.

Više informacija možete dobiti na broj: 051 332 253.

Pošaljite svoj CV, Biografiju ili sliku. Dozvljene ekstenzije fajlova su: pdf, doc, docx i jpg maximalne veličine 5MB

Broj izvrsilaca: 1

Datum isteka: 05.10.2021

Datum objave: 06.09.2021