fbpx

Mašinski inženjer (m/ž) Brod

Zbog kontinuiranog rasta naših komitenata i ekspanzije poslovanja, “SCAI-ADAPTER” DOO, Brod, planira dodatno osnažiti svoj tim. Upravo zato trazimo nove članove tima na poziciji Mašinskog inžinjera.

Opis radnog mjesta:

  • Puna odgovornost za odjel, vođenje, motivisanje i upravljanje zaposlenicima,
  • planiranje resursa (materijalnih i ljudskih),
  • dizajniranje i konstrukcija alata za proizvodnju metalnih podloški na presama,
  • planiranje i odgovornost za realizaciju plana,
  • odgovornost za usklađenost rada/procedura sa relevantnim standardima,
  • uvođenje novih proizvoda,
  • unapređenje i optimizacija procesa te podizanje kvalitete, efikasnosti i produktivnosti.

Potrebni uslovi:

Opći uslovi :

  • Mašinski inženjer,
  • poželjno radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima,
  • poznavanje jezika,
  • poznavanje Microsoft Office aplikacija,
  • poznavanje rada u programina Catia, AutoCad, Solidwork.

Posebne vještine:

  •  Dobro razvijene analitičke i organizacione sposobnosti, incijativnost i ustrajanost, fleksibilnost i samostalnost u radu,
  • sposobnost prilagođavanja timskom radu, dinamičnost, proaktivnost, samoinicijativnost, komunikativnost, pregovaračke sposobnosti, organizacijske sposobnosti,
  • odgovornost i samostalnost u radu uz visok nivo integriteta i savjesnosti u radu,
  • sposobnost i odlučnost u rješavanju problema te pronalaženje kvalitetnih rješenja,
  • izražene vještine organizacije i planiranja kao i sposobnost određivanja prioriteta uz poštivanje rokova,
  • sposobnost vođenja i upravljanja ljudima,
  • posobnost motivisanja,
  • otvorenost za promjene,
  • strast za novim tehnologijama te želja za učenjem, usavršavanjem i težnja ka izvrsnosti.

Nudimo Vam:

  • Mogućnost rada u velikoj regionalnoj kompaniji sa dugom tradicijom,
  • radni odnos i stimulativna primanja,
  • prijavu na penziono i zdravstveno osiguranje,
  • kontinuirano profesionalno usavrsavanje i stalnu edukaciju putem, vrhunskih treninga
  • rad na puno radno vrijeme,
  • napredovanje u karijeri,
  • rad u ugodnoj admosferi,
  • mogućnost napredovanja u kompaniji.

Prijave za posao Mašinski inženjer (m/ž) Brod slati putem opcije “Prijavite se”.

Pošaljite svoj CV, Biografiju ili sliku. Dozvljene ekstenzije fajlova su: pdf, doc, docx i jpg maximalne veličine 5MB

Broj izvrsilaca: 1

Datum isteka: 21.06.2020

Datum objave: 22.05.2020