fbpx

Medicinska sestra ili njegovatelj Prijedor

Agencija Spektar tražim posao

Agencija Spektar, agencija sa najdužim iskustvom u posredovanju pri zapošljavanju u BiH za Klijenta, dom za stara i bolesna lica, traži izvršioca za radno mjesto:

Opis posla:

  • Doziranje terapije prema instrukcijama ljekara,
  • nadzor nad korisnicima ustanove socijalne zaštite – doma za stara i bolesna lica,
  • pružanje prve pomoći,
  • održavanje higijene korisnika,
  • razvođenje terapije po knjizi,
  • drugi poslovi iz stručne oblasti.

Potrebni uslovi:

  • Srednja stručna sprema – medicinska sestra tehničar ili njegovatelj,
  • radno iskustvo u trajanju od minimalno 3 godine,
  • posjedovanje vozačke dozvole B kategorije,
  • spremnost na rad u dinamičnom timu,
  • spremnost na rad u smjenama.

Preduzeće nudi:

  • Predviđen probni rad u trajanju od 3 mjeseca,
  • radno vrijeme organizovano u tri smjene,
  • redovna i konkurentna primanja, stimulativni bonusi.

Prijave sa biografijom za posao Medicinska sestra ili njegovatelj Prijedor slati putem opcije “Prijavite se”.

Napomena: biće kontaktirani samo kandidati koji uđu u uži izbor.

Pošaljite svoj CV, Biografiju ili sliku. Dozvljene ekstenzije fajlova su: pdf, doc, docx i jpg maximalne veličine 5MB

Broj izvrsilaca: 1

Datum isteka: 30.09.2019

Datum objave: 29.08.2019