fbpx

Medicinska sestra / njegovatelj Prijedor

Ustanova socijalne zaštite Dom za stara i bolesna lica "Tara"

Ustanova socijalne zaštite Dom za stara i bolesna lica "Tara", ulica Nikole Luketića b.b. Prijedor, zapošljava

Opis posla:

  • Priprema i doziranje terapije,
  • vođenje evidencije o zdravstvenom stanju korisnika,
  • svakodnevna briga o korisnicima doma (pomoć pri hranjenju i održavanju lične higijene),
  • pružanje primarne medicinske pomoći,
  • odlazak u pratnju sa korisnicima u bolnicu ili dom zdravlja zavisno od potrebe,
  • radno vrijeme kroz tri smjene.

Uslovi:

  • Medicinska sestra / njegovatelj,
  • radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima od najmanje dvije godine.

Vaš CV za posao Medicinska sestra / njegovatelj Prijedor možete poslati putem opcije “Prijavite se”.

Broj izvrsilaca: 1

Datum isteka: 11.07.2020

Datum objave: 12.06.2020