Mehaničar Banja Luka

Agencija Spektar, agencija sa najdužim iskustvom u posredovanju pri zapošljavanju u BiH za Klijenta traži izvršioca za radno mjesto:

Opis posla:

  • Dijagnosticiranje, analiziranje i popravljanje svih vrsta kvarova na vozilu, pri čemu će upotrebljavati Scania PC dijagnostiku i MULTI te Scania tehničke priručnike i informacije,
  • obavljanje popravaka te zamjena dijelova u skladu sa pravilima Društva,
  • prema potrebi pružanje pomoći neispravnim vozilima na cesti i na drugim lokacijama kao dio Scania pomoći na cesti ( Scania Assistance ), pri čemu će slijediti odgovarajuće rutine i procedure,
  • obavlja druge poslove po nalogu Višeg mehničara/Nadzornika ili Voditelja radionice.

Uslovi:

  • KV/VKV/SSS, tehničkog smjera,
  • radno iskustvo najmanje 2-3 godine,
  • osnovno pozavanje rada na računaru,
  • tehničko znanje o teretnim vozilima,
  • vozačka dozvola B kategorije (C poželjena),
  • engleski jezik (osnovni nivo).

Preduzeće nudi:

  • Rad na neodređeno vrijeme s probnim rokom od 6 mjeseci,
  • izazovan i dinamičan posao u ugodnom i prijateljskom međunarodnom radnom okruženju,
  • mogućnost edukacije,
  • odličnu stimulaciju.

Prijave sa biografijom za posao Mehaničar Banja Luka slati putem opcije “Prijavite se”.

Napomena: biće kontaktirani samo kandidati koji uđu u uži izbor.

Pošaljite svoj CV, Biografiju ili sliku. Dozvljene ekstenzije fajlova su: pdf, doc, docx i jpg maximalne veličine 5MB

Broj izvrsilaca: 1

Datum isteka: 21.06.2019

Datum objave: 10.06.2019