fbpx

Upravnik / Menadžer administracije Prijedor

Agencija Spektar tražim posao

Agencija Spektar, agencija sa najdužim iskustvom u posredovanju pri zapošljavanju u BiH za Klijenta, dom za stara i bolesna lica, traži izvršioca za radno mjesto:

Opis posla:

  • Svakodnevna komunikacija sa doktorima, dobavljačima i korisnicima, i članovima njihovih porodica (pismena i usmena),
  • nadzor nad potrošnim materijalom, kao i sredstvima rada,
  • pravovreme narudžbe (hrana, sredstva za higijenu, pelene, lijekovi itd.),
  • pravovremene reakcije u svim situacijama koje se dešavaju,
  • izrada mjesečnog obračuna troškova,
  • izdavanje faktura,
  • ažuriranje sve potrebne dokumentacije (prijave, odjave, potvrde, sanitarne knjižice, atesti),
  • organizacija radnog procesa za 10-ak zaposlenih (izrada smjena,vođenje šihtarice),
  • svakodnevno izveštavanje pretpostavljenom.

Potrebni uslovi:

  • Srednja, viša ili visoka stručna sprema ekonomskog smjera,
  • vozačka dozvola B kategorije,
  • poznavenje rada na računaru – MS Office,
  • spremnost na rad u dinamičnom radnom okruženju,
  • poznavanje osnova računovodstva i finansija,
  • razvijene organizacione i liderske vještine,
  • radno iskustvo na itim ili sličnim poslovma u trajanju od minimalno dvije godine.

Preduzeće nudi:

  • Probni rad u trajanju od tri mjseca,
  • radno vrijeme od ponedjeljka do subote,
  • stimulativne uslove i mogućnost ostvarenja bonusa,
  • obuku o načinu rada i upoznavanje sa svim sferama posla u trajaju od 1 mjesec.

Prijave sa biografijom za posao Upravnik / Menadžer administracije Prijedor slati putem opcije “Prijavite se”.

Napomena: biće kontaktirani samo kandidati koji uđu u uži izbor.

Pošaljite svoj CV, Biografiju ili sliku. Dozvljene ekstenzije fajlova su: pdf, doc, docx i jpg maximalne veličine 5MB

Broj izvrsilaca: 1

Datum isteka: 22.09.2019

Datum objave: 23.08.2019