fbpx

Menadžer ljudskih resursa Gradiška

Agencija Spektar tražim posao

Agencija Spektar, agencija sa najdužim iskustvom u posredovanju pri zapošljavanju u BiH za Klijenta, veliko internacionalno proizvodno preduzeće, traži izvršioca za radno mjesto:

Opis posla:

  • Upravljanje procesima ljudskih resursa,
  • osmišljavanje i sprovođenja mjera motivacije zaposlenih,
  • briga o kulturi i međuljudskim odnosima u kompaniji,
  • organizacija obuka i treninga za zaposlene,
  • organizacija promotivnih kompanijskih događaja, Empoyer brending,
  • briga o primjeni propisa u skladu sa Zakonom o radu,
  • saradnja i redovna komunikacija sa školama, fakultetima i drugim obrazovim institucijama,
  • organizacija i koordinacija učeničke prakse i studentskih stažiranja,
  • promovisanje kompanije na tržištu radne snage (sajmovi, društvene mreže, obrazovne institucije,..),
  • sastavljanje oglasa, sprovođenje procesa regrutacije i selekcije, administracija, prijave, promjene, odjave zaposlenih,
  • izrada izvještaja za najviši mendžment kojem pripada.

Potrebni uslovi:

  • VSS, Dipl. Pravnik ili Menadžer ljudskih resursa prednost, nije uslov,
  • radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima prednost, nije uslov,
  • izrazito razvijene komunikativne sposobnosti i vještine,
  • proaktivna osoba,
  • analitičnost u radu,
  • spremnost na dugoročni angažman u internacionalnoj kompaniji,
  • poznavanje radnog zakonodavstva,
  • odgovorna osoba sa integritetom.

Preduzeće nudi:

  • Posao na neodređeno vrijeme,
  • konkurentne ukupne uslove.

Biografije za posao Menadžer ljudskih resursa Gradiška slati putem opcije “Prijavite se” ili na Viber 065 200 444.

Napomena: Biće kontaktirani samo oni kandidati koji uđu u uži izbor.

Pošaljite svoj CV, Biografiju ili sliku. Dozvljene ekstenzije fajlova su: pdf, doc, docx i jpg maximalne veličine 5MB

Broj izvrsilaca: 1

Datum isteka: 14.03.2021

Datum objave: 19.02.2021