fbpx

Menadžer prodaje sistema tehničke zaštite Trn, Laktaši

Ovaj oglas je istekao
konkursi za posao, poslovi, ponuda poslova, antenal

Antenal d.o.o. raspisuje konkurs za prijem u radni odnos

Opis posla:

  • Rad sa sistemima tehničke zaštite (protivprovala, videonadzor, vatrodojava, automatika…),
  • priprema i analiza ponuda, održavanje cjenovnika i ažuriranje istog, rad sa kupcima.

Potrebni uslovi:

  • Obrazovanje: SSS ili VSS,
  • poznavanje rada na računaru (MS Word, Excel, rad sa PDF dokumentima), rad sa računarskim mrežama, poznavanje sistema administracije,
  • poznavanje engleskog jezika na nivou napredne komunikacije i sporazumijevanja,
  • timski rad, snalažljivost i spremnost ka učenju i usavršavanju.

Prijave sa biografijom za posao Menadžer prodaje sistema tehničke zaštite Trn, Laktaši možete slati putem opcije “Prijavite se”.

Broj izvrsilaca: 1

Datum isteka: 09.04.2021

Datum objave: 10.03.2021