fbpx

Menadžer prodavnice/poslovođa Banja Luka

Firma Interactiv d.o.o. koja u svom sastavu posjeduje brendove CasaBianca, OVS Kids i 4Sobe, koje djeluju na cijeloj teritoriji BiH, zbog proširenja svojih aktivnosti raspisuje oglas za prijem u radni odnos:

Opis posla:

  • Poslovođa maloprodajnog objekta organizuje poslovanje, planira rad prodajnog osoblja i vodi računa o nabavci robe, kalkulacijama, pratećoj dokumentaciji,
  • poslovođa sastavlja nedeljne izveštaje, inventurne liste,
  • poslovođa rešava reklamacije kupaca. Takođe, prati potrebe i kupovne navike potrošača,
  • poslovođa intenzivno sarađuje sa Area menadžerom.

Uslovi:

  • Naš kandidat treba da bude analitičan, da poseduje organizacione sposobnosti, da rukovodi prodajom, da koordinira izvršavanje velikog broja poslova,
  • od poslovođe se očekuje visok stepen samoinicijative ali i sklonost timskom radu,
  • poslovi koje izvršava poslovođa zahtevaju izuzetne veštine iz oblasti rukovođenja, motivisanja, planiranja, organizovanja ljudi, posla i vremena,
  • neophodno je iskustvo od najmanje godinu dana rukovođenja maloprodajnog objekta – prodavnice,
  • minimum srednja stručna sprema,
  • poznavanje rada na računaru.

Sve prijave možete slati putem opcije “Prijavite se”.

Pošaljite svoj CV, Biografiju ili sliku. Dozvljene ekstenzije fajlova su: pdf, doc, docx i jpg maximalne veličine 5MB

Broj izvrsilaca: 1

Datum isteka: 25.09.2019

Datum objave: 26.08.2019