fbpx

Menadžer razvoja poslovanja (BDM) Sarajevo

Ovaj oglas je istekao
Agencija Spektar tražim posao

Agencija Spektar, agencija sa najdužim iskustvom u posredovanju pri zapošljavanju u BiH za Klijenta, jednog od vodećih sistem integratora u ICT industriji u regionu Balkana, traži izvršioca za radno mjesto:

Opis posla:

  • Identifikacija novih poslovnih mogućnosti,
  • strateško planiranje i pozicioniranje rješenja u domenu IT i telekomunikacijskih sistema uključujući i telco okruženja,
  • njegovanje i razvijanje poslovnih odnosa sa kupcima/klijentima,
  • strateško planiranje operativnih promjena,
  • istraživanje načina za unapređenje poslovanja,
  • pohađanje seminara, konferencija i događaja po potrebi,
  • praćenje trendova i promjena u poslovnom svijetu iz domena poslovanja.

Potrebni uslovi:

  • VSS,
  • min. 10 godina radnog iskustva na rukovodećim pozicijama,
  • obavezno poznavanje tržišta telekomunikacija u regionu,
  • široko poznavanje telekomunikacionih tehnologija,
  • napredno poznavanje MS Windows okruženja,
  • napredno poznavanje rada na MS Office programskim paketima (Word, Excel, Power Point, Visio etc.),
  • vozačka dozvola B kategorije,
  • aktivno znanje engleskog jezika.

Preduzeće nudi:

  • Posao na neodređeno vrijeme,
  • mogućnost stručnog usavršavanja,
  • stimulativno radno okruženje,
  • različite benefite za zaposlene,
  • Team Building aktivnosti.

Biografije za posao Menadžer razvoja poslovanja  Sarajevo slati putem opcije “Prijavite se”.

Napomena: Biće kontaktirani samo oni kandidati koji uđu u uži izbor.

Broj izvrsilaca: 1

Datum isteka: 28.02.2021

Datum objave: 04.02.2021