fbpx

Menadžer za razvoj hipotekarnih kredita Banja Luka

Ovaj oglas je istekao
Agencija Spektar tražim posao

Agencija Spektar, agencija sa najdužim iskustvom u posredovanju pri zapošljavanju u BiH za Klijenta, traži izvršioca za radno mjesto:

Opis posla:

  • Definisanje procedura i uputstava za rad sa hipotekarnim kreditima,
  • obuka zaposlenih za rad sa hipotekarnim kreditima,
  • analiza prodaje i predlaganje mjera za unapređenja,
  • priprema izvještaja o prodaji i naplati te prezentacija istih,
  • drugi poslovi po nalogu neposrednog rukovodioca.

Potrebni uslovi:

  • Minimalno 3 godine iskustva u oblasti kreditiranja,
  • SSS/VŠS/VSS ekonomskog smjera, nije obavezan uslov,
  • poznavanje engleskog jezika u govoru i pismu – minimalno B2 nivo,
  • poznavanje rada na računaru – MS Office,
  • vozačka dozvola B kategorije,
  • preduzetna osoba usmjerena ka klijentu,
  • osoba sklona inovacijama i koja dobro određuje prioritete.

Preduzeće nudi:

  • Dobre finansijske uslove + mjesečni bonus,
  • službeni laptop, telefon i korištenje službenog automobila u skladu sa potrebama,
  • radno vrijeme od ponedjeljka do petka,
  • stalan posao sa probnim radom u trajanju od tri mjeseca,
  • sjedište firme je u Banjoj Luci, a posao podrazumijeva djelovanje na teritoriji cijele BiH.

Biografiju i na engleskom  i na srpskom jeziku za posao Menadžer za razvoj hipotekarnih kredita Banja Luka slati putem opcije “Prijavite se”.

Napomena: biće kontaktirani samo kandidati koji uđu u uži izbor.

Broj izvrsilaca: 1

Datum isteka: 31.10.2020

Datum objave: 15.10.2020