fbpx

Menadžer za ugostiteljstvo Banja Luka

Ovaj oglas je istekao

Meridian Tech doo je svjetska kompanija koja se bavi priređivanjem igara na sreću. U korak smo sa vremenom, te možemo da se pohvalimo da smo najinovativnija firma u regionu u ovoj oblasti. Trudimo se da kao lideri na tržištu konstantno diktiramo pravac i razvoj ove industrije. Potreban nam je:

Osnovna zaduženja:

  • Sprovodjenje strategije i kontrole procesa iz oblasti ugostiteljske djelatnosti,
  • pregovori sa dobavljačima,
  • analiza profitabilnosti šankova,
  • kontrola nabavke proizvoda i opreme za šank,
  • praćenje zaliha i opeme za šank,
  • određivanje asortimana proizvoda kao i cijena,
  • postavljanje standarda za izgled i opremljenost šanka,
  • učestvovanje u osmišljavanju marketinških akcija u cilju poboljšanja prodaje,
  • kontrola plaćanja roba i usluga za ugostiteljstvo,
  • učestvovanje u otvaranju, zatvaranju i preseljenju ugostiteljskog objekta,
  • praćenje i kontrolisanje definisanih procedura,
  • praćenje zakonske regulative iz domena ugostiteljstva,
  • izrađivanje svih potrebnih izveštaja.

Uslovi:

  • Minimum IV stepen stručne spreme,
  • najmanje 3 godine radnog iskustva,
  • poznavanje rada na računaru i MS Office paketa,
  • aktivni vozač B kategorije,
  • izražene komunikacijske vještine,
  • sposobnost organizovanja i planiranja,
  • sposobnost rada u timu,
  • pdgovornost i pouzdanost.

Nudimo:

  • Rad u mladom i dinamičnom  kolektivu,
  • šanse za konstantno napredovanje i usavršavanje,
  • rad na neodređeno vrijeme,
  • finansijsku stabilnost korporacije.

CV za posao Menadžer za ugostiteljstvo Banja Luka poslati putem opcije “Prijavite se”.

Broj izvrsilaca: 1

Datum isteka: 12.06.2021

Datum objave: 13.05.2021