Mesar Češka Republika

Agencija Spektar, agencija sa najdužim iskustvom u posredovanju pri zapošljavanju u BiH za Klijenta, preduzeće iz Česke Republike, traži izvršioce za radno mjesto:

Opis posla:

• Mesari za svinjetinu i linije govedine (klanje i panglanje),
• posao otkoštavanja, obrade pečenog mesa.

Detaljniji opis klikom na video

Potrebni uslovi:

  • Poželjno KV mesar, nije uslov, ali je obavezno radno iskustvo na poslovima mesara,
  • zainteresovani smo za ljude koji imaju praksu na liniji za panglanje i klanje, idealni kandidat radi oba posla,
  • poželjno poznavanje češkog jezika.

Preduzeće nudi:

Mjesečna plata:

  • 1000 do 1900 Eura bruto – taj sistem plaćanja se sastoji od tri djela/faze:
  • Početma mjesečna bruto plata iznosi 25.000 CZK (1.000 €), to jest neto plata na cca 20.000 CZK (800 € neto).
    A ovo važi samo u slučaju da je muškarac mesar ili klanac i zna i može da radi svoj posao.
  • Ako postoji mesar koji rukovodi svojim poslom i uči brzo i učestvuje u liniji, njegova nagrada se odmah povećava na 35.000 – 40.000, – CZK (1520 € bruto) i prema tome 28.000 CZK (1.120€ neto).
  • Nakon 3 mjeseca, pod uslovima da mesar dobro radi i radi bez problema, njegova plata se povećava na 40.000 – 45.000 CZK (1.700 € bruto),  33.000 CZK neto (1.320 € neto). Zatim će biti uključen u bonus program kompanije (pokrivenost za 100% prisustvo), koja se isplaćuje jednom u 4 mjeseca u iznosu od 6.000 CZK (400 € neto).
    Bruto mjesečna zarada može biti 45.000 – 50.000 CZK (1.920 €), i. e. cca 1.440 € neto.

Ostali uslovi:

  • Besplatan smještaj na mjestu rada – to mogu biti gradiovi: Praha, Planá nad Lužnicí, Polička ili Česká Skalice,
  • probni rad u trajanju od 3 mjeseca,
  • transport na radno mjesto,
  • redovne medicinske preglede,
  • zdravstveno i socijalno osiguranje,
  • probni rad mjesec dana,
  • besplatna sredstva za rad i zaštitu – i. e. odjeću, obuću, noževe, zaštitne preklopnike i rukavice,
  • u skladu sa zakonom Češke Republike – 40 sati sedmično,
  • u skladu sa Zakonom Češke Republike svaki zaposleni ima pravo na 20 dana godišnjeg odmora (nakon 60 dana neprekinutog rada),
  • hranu po smanjenoj cijeni na mjestu rada za 2 – 3 € / ručak (plaćeno od strane zaposlenog).

Kandidat plaća sam:

  • Troškove administrativnih taksi za obradu dokuenata za dobijanje vize u Ambasadi Češke u državi čiji pasoš posjeduje ,
  • put u Češku,
  • radničku kartu 110 Eura plaća radnik sam u policiji u Češkoj – (prijava boravka za dobijanje radne dozvole i dobijanje Češke legitimacije),
  • putničko zdravstveno osiguranje do dobijanja svih dozvola u Češkoj.

Prijave sa biografijom za posao  Mesara u Češkoj Republici  slati putem opcije “Prijavite se” ili putem Vibera +387 65 200 444

Napomena: Aplicirati mogu državljani Hrvatske, Srbije i Bosne i Hercegovine.

Pošaljite svoj CV, Biografiju ili sliku. Dozvljene ekstenzije fajlova su: pdf, doc, docx i jpg maximalne veličine 5MB

Broj izvrsilaca: 15

Datum isteka: 31.01.2019

Datum objave: 03.12.2018