fbpx

Mesar (m/ž) Prijedor

Ovaj oglas je istekao
Fructa Trade oglasi za posao u BiH

Fructa trade raspisuje konkurs za prijem u radni odnos:

Opis posla:

  • Izlaganje i prodaja mesa i mesnih prerađevina,
  • priprema mesnih prerađevina prema zadanim recepturama i normativima,
  • kontrola rokova trajanja svježeg i pakiranog mesa,
  • briga o popunjenosti, čistoći i urednosti odjela,
  • savjetovanje kupaca.

Od Vas očekujemo:

  • SSS prehrambenog smjera (mesar),
  • 6 mjeseci radnog iskustva u obradi  i prodaji mesa,
  • usmjerenost na kupce i kvalitet pružene usluge,
  • ljubaznost u komunikaciji i odnosu prema kupcima i kolegama, urednost, odgovornost i spremnost na timski rad.

Nudimo Vam:

  • Rad u mesnicama KORT Marketa uz stručne i susretljive kolege,
  • priliku za stalno zaposlenje i napredovanje,
  • redovna primanja,
  • mnoge pogodnosti za zaposlenike,
  • puno radno vrijeme.

Prijave, uz priloženu biografiju CV sa slikom i motivacijsko pismo, dostavite putem opcije “Prijavite se” ili u bilo koji KORT Market.

Napomena: Kontaktirati ćemo samo kandidate koji uđu u uži izbor.

Broj izvrsilaca: 5

Datum isteka: 26.07.2019

Datum objave: 27.06.2019