fbpx

Mesar (m/ž) Sarajevo

Ovaj oglas je istekao
Mercator BiH zapošljava. Posao, konkursi za posao

Ukoliko želite da postanete dio našeg uspješnog tima, a imate iskustvo u maloprodaji – rad na mesnici, prijavite se na konkurs za radno mjesto:

Opis posla:

  • Vrši prodaju mesa i prerađevina od mesa kupcima,
  • popunjava robu, postavlja cijene i deklaracije na Odjelu mesnice prije otvaranja prodavnice za potrošače,
  • učestvuje u trebovanju potrebnih količina mesa kao i u prijemu mesa sa neposrednim rukovodiocem,
  • kontroliše količinu i kvalitet primljenog mesa,
  • po izvršenom skladištenju vrši pandlovanje, sječenje i tranžiranje mesa po kategorijama,
  • održava higijenu svih rashladnih uređaja, vodi brigu o smještaju robe po propisanom režimu prateći ispravnost rashladnih uređaja i utvrđeni nivo temperature vodeći redovno tempreraturne liste, održava higijenu mesoreznica, mlinova za meso, noževa i radnog prostora, u skladu sa HACCP-om.

Od Vas očekujemo:

  • SSS – mesar,
  • prednost – minimum dvije godine iskustva na poslovima mesara,
  • poznavanje procesa rada u mesnici,
  • dobra lična organizacija, urednost, sklonost ka timskom radu.

Za navedenu pozciju nudimo:

  • Rad u stabilnoj kompaniji,
  • izazovan posao u dinamičnom radnom okruženju,
  • poticajnu i podržavajuću radnu sredinu,
  • dodatno usavršavanje na radnom mjestu, mogućnost kontinuiranog učenja i napredovanja.

Detaljnu biografiju sa navedenim radnim mjestom za koje se prijavljujete i brojem telefona za kontakt, dostavite putem opcije “Prijavi se”.

Informacije na telefon: +387 63 280 618

Broj izvrsilaca: 1

Datum isteka: 28.06.2020

Datum objave: 29.05.2020