Montažer telekomunikacione opreme i aluminijumsko-čeličnih konstrukcija (m/ž) Laktaši

SD Sistemi d.o.o. raspisuje oglas za prijem u radni odnos:

Opis radnog mjesta:

  • Rad na montaži opreme za mobilnu telefoniju i pristupne mreže, nstalacija baznih stanica, radio-relejnih linkova, montaža napojnih kabineta, indoor opreme,
  • montaža/demontaža LED ekrana, konstrukcije za bine i tribine, nosača za LED ekrane i pametnu rasvjetu na koncertnim i drugim događajima u skladu sa zahtjevima klijenta.

Profil kandidata:

  • Minimalno SSS,
  • poželjno iskustvo na istim ili sličnim poslovima,
  • aktivan vozač B kategorije,
  • savjesnost, odgovornost i preciznost u radu.

Uslovi:

  • Stalni radni odnos,
  • rad na terenu, smjenski i rad vikendom,
  • obezbjeđen prevoz na posao,
  • upotreba službenog vozila i telefona.

Prijave za posao Montažer telekomunikacione opreme i aluminijumsko-čeličnih konstrukcija (m/ž) Laktaši možete poslati putem opcije “Prijavite se”.

Pošaljite svoj CV, Biografiju ili sliku. Dozvljene ekstenzije fajlova su: pdf, doc, docx i jpg maximalne veličine 5MB

Broj izvrsilaca: 1

Datum isteka: 24.07.2021

Datum objave: 25.06.2021