fbpx

Monter Banja Luka

Kompanija HIGH Telecommunications  pruža profesionalne usluge konsaltinga, projektovanja, implementacije, integracije i održavanja u oblastima radio i radio-relejnih pristupnih mreža, pasivnih optičkih mreža, transportnih i pristupnih sistema, IT infrastrukture i data centara i sistema tehničke zaštite. Zbog proširenja obima posla kompanija HIGH telecommunications raspisuje konkurs za radno mesto u Banja Luci sa mogućnošću rada u inostranstvu

Opis posla:

  • Instalacija antenskog sistema (antena i antenskih kablova) na osnovu projektne dokumentacije i zadataka koje dobija od inženjera za implementaciju pristupne mreže
  • verifikacija antenskog sistema korišćenjem za to predviđenih uređaja/instrumenata
  • servisiranje antenskog sistema za mobilnu telefoniju u skladu sa zahjevima klijenta, poštujući rok i kvalitet za izvođenje radova
  • opravka i/ili zamjena postojećih antenskih sistema za mobilnu telefoniju u skladu sa zahtevima klijenta, postujući rok i kvalitet za izvođenje radova
  • preduzimanje svih potrebnih mjera u cilju poštovanja standarda kvaliteta i poboljšanja efikasnosti i produktivnosti u svom domenu rada
  • obavljanje svih drugih relevantnih dužnosti na zahtev nadređenog rukovodioca.

Uslovi:

  • Srednja stručna sprema, građevinska, elektrotehnička ili mašinska škola,
  • višegodišnje iskustvo (2 godine i više) ili ekvivalentna kombinacija znanja i obrazovanja,
  • prethodni i periodični ljekarski pregled za rad na visini,
  • vozačka dozvola B kategorije,
  • osposobljenost za rad na visini.

Dodatne vještine:

  • Sposobnost kvalitetnog samostalnog rada,
  • pedantnost u radu,
  • komunikativnost,
  • preduzimljivost.

Postanite dio našeg tima!

Prijave za posao Monter Banja Luka možete slati putem opcije “Prijavite se”.

Broj izvrsilaca: 1

Datum isteka: 30.06.2020

Datum objave: 01.06.2020