fbpx

Monter namještaja Maglajani Laktaši

Masiv stil, konkursi za posao, poslovi

Masiv Stil raspisuje konkurs za prijem u radni odnos:

Opis posla:

  • Izrada pločastog namještaja u proizvodnji prema dobijenim crtežima,
  • samostalna izrada namještaja od crteža do gotovog proizvoda,
  • montiranje namještaja

Potrebni uslovi:

  • Obavezno radno iskustvo na istim poslovima u trajanju od minimalno 1 godine.

Preduzeće nudi:

  • Stalan posao sa probnim radom u trajanju od 1 mjesec,
  • radno vrijeme organizovano samo u prvoj smjeni, svaka druga subota radna, nedjelja neradna,
  • plata cca 7 KM neto po satu, zavisno od stepena obučenosti,
  • dopunsko osiguranje,
  • obezbijeđen topli obrok u preduzeću,
  • plaćen prevoz.

Biografije za posao Monter namještaja  Maglajani, Laktaši slati putem opcije “Prijavite se” ili na telefon 066 401 601 ili na adresu preduzeća Masiv Stil, Maglajani bb, 78250 Laktaši

Napomena: Biće kontaktirani samo oni kandidati koji uđu u uži izbor.

Pošaljite svoj CV, Biografiju ili sliku. Dozvljene ekstenzije fajlova su: pdf, doc, docx i jpg maximalne veličine 5MB

Broj izvrsilaca: 3

Datum isteka: 19.12.2020

Datum objave: 20.11.2020