Monter namještaja na jahtama Holandija

Ovaj oglas je istekao

Agencija Spektar, agencija sa najdužim iskustvom u posredovanju pri zapošljavanju u BiH za Klijenta traži izvršioca za radno mjesto:

Opis posla:

  • Instaliranje namještaja na luksuznim jahtama.

Potrebni uslovi:

  • Najmanje 2 godine radnog iskustva radu sa namještajem i interijerom,
  • sposobnost montiranja namještaja i unutrašnjih dijelova koji su napravljeni u fabrici,
  • sposobnost sastavljanja kabina i prilagođavanja svega u posljednjem trenutku kako bi se sve uklapalo u skladu sa crtežima,
  • sposobnost komuniciranja na engleskom ili njemačkom jeziku ( što će biti provjereno na intervjuu),
  • pasoš zemalja članica EU.

Preduzeće nudi:

  • Dobre finansijske uslove,
  • normalno radno vrijeme iznosi maksimalno 40 sati sedmično,
  • ponekad je moguće prekovremeni rad,
  • radni dani su od ponedjeljka do petka od oko 08:00 do 16:00 sati,
  • mjesto rada – centralna Holandija,
  • presuzeće plaća smještaj (smještaj varira od bungalova do kuća, zaposlenici uvijek imaju privatnu sobu, a dijele kuhinju, kupaonicu i dnevni boravak).
  • put u Holandiju plaća sam radnik,
  • preduzeće nudi naknadu za putovanje od smještaja do radnog mjesta.

Prijave za posao Monter namještaja na jahtama Holandija na engleskom jeziku slati putem opcije “Prijavite se”.

Broj izvrsilaca: 3

Datum isteka: 31.10.2018

Datum objave: 17.09.2018