fbpx

Monter namještaja Trn, Laktaši

Agencija Spektar tražim posao

Agencija Spektar, agencija sa najdužim iskustvom u posredovanju pri zapošljavanju u BiH za Klijenta, renomiranu trgovačku kuću, traži izvršioca za radno mjesto:

Opis poslova:

  • Vožnja, dostava i montaža namještaja i zavjesa,
  • samostalnost pri montaži na terenu i sklapanju namještaja,
  • rad na terenu,
  • zaduživanje robe u skladištu,
  • prijem i izdavanje robe,
  • učestovanje u popisu,
  • održavanje higijene skladišta,
  • organizacija skladišta,
  • održavanje higijene službenog vozila,
  • učestvovanje u izlaganju robe u salonu,
  • pisanje dnevnog izvještaja.

Uslovi:

  • SSS Iskustvo na istim ili sličnim poslovima poželjno, ali nije neophodno,
  • vozačka dozvola B  kategorije,
  • snalažljivost na montaži i odgovornost i ozbiljnost za poslove koje radi,
  • dobra fizička kondicija.

Preduzeće nudi:

  • Dugoročno zaposlenje u perspektivnoj privrednoj grani,
  • prijatno i podsticajno radno okruženje,
  • stimulativna i redovna primanja,
  • usavršavanje u poslu uz mogućnost napredovanja.

Prijave sa biografijom za posao Monter namještaja Trn, Laktaši slati putem opcije “Prijavite se” ili dostaviti biografiju putem Vibera 065 200 444.

Napomena: biće kontaktirani samo oni kandidati koji uđu u uži izbor.

Pošaljite svoj CV, Biografiju ili sliku. Dozvljene ekstenzije fajlova su: pdf, doc, docx i jpg maximalne veličine 5MB

Broj izvrsilaca: 1

Datum isteka: 30.06.2021

Datum objave: 04.06.2021