fbpx

Monter PVC prozora i vrata Ljubljana, Slovenija

Agencija Spektar tražim posao

Agencija Spektar, agencija sa najdužim iskustvom u posredovanju pri zapošljavanju u BiH za Klijenta, inostrano proizvodno preduzeće, traži izvršioce za radno mjesto:

Opis posla:

  • Ugradnja PVC prozora i vrata,
  • vođenje dnevnika,
  • briga o primanju robe i materijala potrebnih za montažu,
  • briga za kvalitetno i pravovremeno izvođenje montažnih radova.

Uslovi:

  • Najmanje 1 godina radnog iskustva,
  • poželjno najmanje 1 godina radnog iskustva u montaži PVC vrata i prozora,
  • savjesnost, urednost i odgovornost prema poslu,
  • želja za postizanjem najviše kvalitete usluga,
  • sposobnost za rad u timu,
  • obavezna vozačka dozvola B kategorije.

Nudimo:

  • Mjesečna neto zarada prva tri mjeseca 900 eura,
  • mjesečna neto zarada nakon tri mjeseca 1046 eura,
  • naknada za topli obrok 4,30 eura po danu,
  • mjesečna naknada za prevoz na posao i iz posla – 26 eura na dan,
  • plaćeni prekovremeni sati,
  • godišnji regres 880 eura,
  • kolektivni  odmor dva puta godišnje,
  • obezbjeđena radna oprema,
  • radnu dozvolu obezbjeđuje poslodavac.

Prijave sa biografijom za posao Monter PVC prozora i vrata Ljubljana, Slovenija  slati putem opcije “Prijavite se” više informacija možete dobiti  na tel.: 051/ 321 930.

Napomena: Kontaktirani će biti samo oni kandidati koji uđu u uži izbor!

Pošaljite svoj CV, Biografiju ili sliku. Dozvljene ekstenzije fajlova su: pdf, doc, docx i jpg maximalne veličine 5MB

Broj izvrsilaca: 1

Datum isteka: 31.05.2020

Datum objave: 08.05.2020