Monter (rad na visini) za implementaciju pristupnih mreža Banja Luka

Ovaj oglas je istekao
Agencija Spektar tražim posao

Agencija Spektar, agencija sa najdužim iskustvom u posredovanju pri zapošljavanju u BiH za Klijenta, internacionalno preduzeće u oblasti telekomunikacija, traži izvršioca za radno mjesto:

Opis posla:

  • Instalacija antenskog sistema (antena i antenskih kablova na stubovima za mobilnu telefoniju) na osnovu projektne dokumentacije i zadataka koje dobija od inženjera za  implementaciju pristupne mreže,
  • verifikacija antenskog sistema korišćenjem za to predviđenih uređaja/instrumenata,
  • servisiranje antenskog sistema za mobilnu telefoniju u skladu sa zahtjevima klijenta, poštujući rok i kvalitet za izvođenje radova,
  • opravka i/ili zamjena postojećih antenskih sistema za mobilnu telefoniju u skladu sa zahtjevima klijenta, poštujući rok i kvalitet za izvođenje radova,
  • montaža se vrši na unaprijd izgrađenim objektima,
  • preduzimanje svih potrebnih mjera u cilju poštovanja standarda kvaliteta i poboljšanja efikasnosti i produktivnosti u svom domenu rada.

Potrebni uslovi:

  • Srednja stručna sprema,
  • monter mora smjeti raditi na visinama (maksimalna visina 40 m),
  • poželjno radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima, nije uslov.

Preduzeće nudi:

  • Dobre finansijske uslove,
  • plaćene troškove dnevnica,
  • obezbijeđen smještaj i doručak i večera kad su na terenu,
  • sve isplate su preko računa u punom iznosu,
  • radno vrijeme od ponedeljka do petka,
  • s obzirom da se radi o internacionalnom preduzeću, postoji mogućnost rada u inostranstvu (Njemačka, Austrija, Hrvatska).

Prijave sa biografijom za posao Monter (rad na visini) za implementaciju pristupnih mreža Banja Luka slati putem opcije “Prijavite se”.

Broj izvrsilaca: 5

Datum isteka: 25.03.2019

Datum objave: 12.03.2019