Nutricionista Banja Luka

Zdravstvena ustanova Preventiva Medical Banja Luka raspisuje konkurs za:

Opis posla:

  • Briga o klijentima i vođenje kroz program hipertenzije, dijabetesa, dijetalne ishrane i sl.,
  • savjetovanje klijenta o zdravoj prehrani,
  • savjetovanje i briga o klijentima tokom nutricionističkog programa,
  • održavanje kontakata s postojećim klijentima,
  • razvijanje odnosa s novim klijentima u smislu unaprijeđenja nutricionističkog programa,
  • ljubazno i profesionalno usluživanje, savjetovanje i pružanje pomoći klijentima.

Potrebni uslovi:

  • Napredna znanja iz oblasti nutricionizma i prehrane,
  • spremnost za učenje i prihvatanje savremenih prehrambenih smjernica,
  • komunikativnosti i ljubaznost,
  • emocionalna stabilnost i strpljivost,
  • vještina usmenog i pismenog izražavanja,
  • iskustvo je poželjno, ali nije nužno.

Prijave na konkurs Nutricionista Banja Luka slati putem opcije “Prijavite se”.

Pošaljite svoj CV, Biografiju ili sliku. Dozvljene ekstenzije fajlova su: pdf, doc, docx i jpg maximalne veličine 5MB

Broj izvrsilaca: 1

Datum isteka: 10.02.2019

Datum objave: 11.01.2019