Ofset mašinista Laktaši

Ovaj oglas je istekao

Agencija Spektar, agencija sa najdužim iskustvom u posredovanju pri zapošljavanju u BiH, za Klijenta traži izvršioca za radno mjesto:

Opis posla:

  • Preuzima dnevne planove od šefa proizvodnje,
  • preuzima radni nalog od šefa proizvodnje,
  • kontroliše neophodan osnovni i pomoćni repromaterijal, a prema dnevnom planu,
  • vrši postupak kontrole štampe,
  • potpisuje etalon.

Potrebni uslovi:

  • Srednja stručna sprema,
  • prednost imaju radnici sa iskustvom u struci.

Prijave na konkurs za posao Ofset mašiniste u Laktašima slati putem opcije “Prijavite se”.

Napomena: Kontaktirani će biti samo oni kandidati koji uđu u uži izbor!

Broj izvrsilaca: 1

Datum isteka: 09.10.2018

Datum objave: 10.09.2018