fbpx

Operater na CNC apkant presi Veliko Blaško, Laktaši

Termo klima oglasi za posao Trn, Laktaši

Termo klima raspisuje konkurs za prijem u radni odnos:

Opis posla:

  • Operater na CNC apkant presi za savijanje čeličnih limova.

Uslovi:

  •  SSS,
  • poželjno minimum 1 godina na sličnim poslovima.

Nudimo:

  • Obezbijeđen topli obrok,
  • plaćen trošak prevoza u visini autobuske mjesečne karte,
  • rad u 2 smjene (8 časovno radno vrijeme).

Prijave za posao Operater na CNC apkant presi Veliko Blaško, Laktaši slati putem opcije “Prijavite se”.

Pošaljite svoj CV, Biografiju ili sliku. Dozvljene ekstenzije fajlova su: pdf, doc, docx i jpg maximalne veličine 5MB

Broj izvrsilaca: 5

Datum isteka: 09.10.2020

Datum objave: 10.09.2020