Operater na liniji za mokro i praškasto (plastifikacija) farbanje Veliko Blaško

Ovaj oglas je istekao
Termo klima oglasi za posao Trn, Laktaši

Termo klima raspisuje konkurs za prijem u radni odnos:

Opis posla:

  • Rad na automatskoj liniji za pripremu za farbanje (odmašćivanje, sačmarenje), mokro farbanje i elektrostatsko – praškasto farbanje termotehničkih proizvoda i drugih proizvoda od čelika.

Uslovi:

  • SSS,
  • minimum 1 godina radnog iskustva na sličnim ili istim poslovima.

Nudimo:

  • Obezbijeđen topli obrok,
  • plaćen trošak prevoza u visini autobuske mjesečne karte,
  • rad u 2 smjene (8 časovno radno vrijeme).

Prijave za posao Operater na liniji za mokro i praškasto (plastifikacija) farbanje Veliko Blaško slati putem opcije “Prijavite se”.

Broj izvrsilaca: 1

Datum isteka: 20.09.2020

Datum objave: 21.08.2020